חיפוש
  • Little Penguin

רעש לבן - הרעש הכי מרגיע שיש

לשיפור שנתו של הבייבי שלך
את המשפט הזה בטח יצא לך לשמוע הרבה: לא היו ימים טובים יותר לבייבי שלך - מהחודשים בהם הוא שהה ברחמך!

יש לכך סיבות רבות - הזנה שוטפת, מים חמימים ונעימים העוטפים את גופו, תחושת מוגנות ושלווה מקסימלית מהקרבה למי שנותנת לו חיים, וגם - הרעש הלבן הראשון בחייו.


רעש לבן הוא מושג המתאר קול רציף, אחיד ומונוטוני, אשר נבדק ונמצא כיעיל מאוד בשיפור חווית ההירדמות והשינה של בני אדם בכלל ושל תינוקות בפרט.

כל סטודנט מכיר את ה'ניקור' בקורס עם מרצה משעמם. מה הופך את השיעור למרדים? לרוב אין מדובר בסביבה בה קיים שקט מוחלט - אלא בהרצאה מונוטונית, בה אין הפרעות פתאומיות או שימוש בגלי קול מפתיעים ומגוונים. הדיבור הרציף והמתמשך של המרצה לאורך זמן - פשוט… מרדים. גם ברחם - הבייבי שלך היה בסביבה שאינה דממה כלל וכלל (למעשה צלילי זרימת הדם הם עוצמתיים במיוחד!), אך המיוחד ברעשי סביבת הרחם הוא העובדה שהם מוגדרים כרעשים לבנים - אחידים וחוזרים על עצמם ועל כן תכונה זו מסייעת לבייבי גם לאחר הלידה - לאמץ שלוות שינה רציפה.

אגב, קיימים סוגי רעש נוספים אליו שויכו צבעים: רעש 'ורוד', 'רעש כחול' וכד' - ההבדל ביניהם הוא בהרכב התדרים)


איך רעש לבן מסייע לשיפור שינת תינוקות?

רעש לבן מייצר סביבה רעש קבועה המטשטשת רעשי רקע פתאומיים המעירים את התינוק.

לאורך שעות היום בו אין צורך בשינה ארוכה ורציפה כמו בלילה - רבים יחליטו לוותר על השמעת הרעש הלבן.

לעומת זאת בשעות הלילה - בהן יש להורים רצון להאריך את זמן השינה ולמנוע מהתינוק לקום עקב אוטובוס חולף, דלת נטרקת או חפץ שנפל - השימוש במכשיר רעש לבן יוצר בדיוק את האפקט הרצוי: שמירה על גירוי מרגיע ויציב של המח, תוך טשטוש רעשי רקע הקוטעים רוגע זה.


אילו מכשירים מומלצים להשמעת רעש לבן?

בשוק קיים מגוון רחב של מכשירי רעש לבן במחירים נוחים שלגמרי שווים שינה רציפה : )

גם אנחנו ב Little Penguin מציעים מכשירי הרגעה להשמעת רעש לבן - דגמים מעולים מבית המותג ההולנדי ZAZU: הצלילים מגוונים - קולות ים, דופק, מוזיקה נעימה ועוד.

שימו לב כי ברכישת מכשיר הרגעה / מכשיר רעש לבן מבית ZAZU - ניתן לווסת את גובה הצליל, והוא כולל עוד פיצ'רים מגניבים כמו כיבוי אוטומטי לאחר פרק זמן מסוים מהפעלתו, וחיישן יעיל במיוחד אשר מדליק את המכשיר בעת שנשמעים קולות בכי ומסייע להחזיר את הבייבי למחזור נוסף של שינה.


גם עיצוב המכשיר לא קופח וכבר מזמן לא מדובר במכשיר טכני המנוכר לאווירה הרכה והחמה של חדר תינוקות. ניתן למצוא אצלנו מכשירי רעש לבן בעיצוב עדין ואלגנטי, מוסתרים בבובות מתוקות שיוסיפו סטייל מתוק לצד מיטת תינוקך.לילה לבן - OUT. לילה עם רעש לבן - IN : )

לילה טוב!


עקבו אחרינו
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2018 Little Penguin

מה ללבוש לישון תינוק