חיפוש
  • Little Penguin

כל מה שאת צריכה לדעת על שקי שינה לתינוקות

עודכן ב: 1 ינו 2019שק שינה לתינוק - הנה מוצר יעיל, כל כך פשוט וכל כך נצרך. איך לא חשבו על זה קודם…

סקרנו עבורך את 10 היתרונות הבולטים של שקי השינה:


1. שק שינה לתינוק מאפשר שמירה על טמפרטורת גוף נכונה של התינוק שלנו. אחד מהגורמים המרכזיים כיום למקרי מוות בעריסה הוא התחממות יתר של התינוק. שקי השינה מגיעים ברמות עובי שונות המותאמות לעונות השנה ולטמפרטורת החדר, ומבטיחות לאורך הלילה טמפרטורה אופטימלית לעונה. לא חם מדי ולא קר מדי. מושלם!


2. סרבול התינוק עם השמיכה שעליו עלול חלילה לגרום לכיסוי פתחי הנשימה של התינוק. שק שינה לתינוק מהווה פתרון מצוין לסכנה זו. באמצעות תיקתקים מובנים במוצר, הנסגרים באזור כתפי התינוק, אפשר להבטיח ששק השינה לא יסתרבל במהלך הלילה כפי שיכול לקרות עם שמיכה רגילה.

3. כשהתינוק קם להנקת לילה או להחלפת טיטול, אחד התסכולים שלנו הוא מניתוק התינוק מהסביבה הנעימה שלו תחת השמיכה. בעזרת שק השינה המכיל רוכסנים מובנים - ניתן להניק, להחליף טיטול, לחבק ולהחזיר למיטה תוך שמירת המעטפת הנעימה והחמימה של התינוק. שק השינה עליו לאורך כל הלילה!


4. מכירה את היקיצה באמצע הלילה כדי לוודא שהתינוק לא בעט בשמיכה וכעת אינו מכוסה? לא עם שק שינה לתינוק. התינוק יכול להתגלגל, לשבת, ואפילו להתהלך בתוך המיטה שלו, יחד עם שק השינה.


5. לכל אחת קרה שהתינוק שלה נרדם בעגלה או על משטח המשחקים, מה שדורש בסופו של דבר את העברתו למיטתו. הלבשת שק שינה לתינוק בטרם הוא נרדם, תאפשר להעבירו כפי שהוא, עטוף ומכוסה - הישר למיטה.


6. בניגוד למוצרי תינוקות רבים אחרים התופסים מקום יקר בבית וברכב - שק השינה קומפקטי ונייד, וכמעט שאינו תופס מקום בין שלל החפצים האחרים שהם חובה בכל נסיעה או חופשה עם תינוק.


7. במקרה של 'נזילה' מאיזור הטיטול, שק השינה מהווה עוד הגנה על הסדין ולא יהיה צורך להחליף מצעים. כמובן תלוי בחומרת המקרה ; )


8. שלב המעבר מעריסה למיטת תינוק לעיתים מלווה בקשיי הסתגלות. שק השינה מהווה מעין חפץ מעבר בטוח ומוכר ויכול להקל משמעותית על שלב זה.


9. שק שינה לתינוק מורכבים מ-100% כותנה מה שמבטיח מגע מלטף לתינוק, ומונע זיעה במהלך הלילה.


10. שק שינה לתינוק מגיע בשני גדלים, שלוש דרגות עובי, וחמישה עיצובים מתוקים לבחירה, כך שתמיד יהיה לך משהו מתאים לתינוקך ולטעם האישי שלך!


אנחנו ב Little Penguin מתמחים בשקי שינה לתינוקות ושינה בטוחה. החברה הייעודית היחידה לשקי שינה בישראל.

עקבו אחרינו
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • YouTube Social  Icon

© 2018 Little Penguin

מה ללבוש לישון תינוק