שק שינה לתינוקות הוא מעין שמיכה המתלבשת על גופו של התינוק, ומיועדת להחליף שמיכה רגילה. לשקי השינה של Little Penguin יש פתח לצוואר ושני פתחים לזרועות כך שאת “מלבישה” את שק השינה על תינוקך. שקי שינה לתינוקות מוכחים כמונעים את הסיכון לחנק הקיים משימוש בשמיכת תינוק רגילה, ובנוסף מורידים את הסיכון להתחממות יתר ע”י התאמת עובי שק השינה – לטמפרטורת החדר.

שקי השינה של Little Penguin הינם התחליף המושלם לשמיכה מסורבלת עבור תינוקך. באצעות שקי השינה של Little Penguin תוכלו לשמור על חום גופו של תינוקך בכל לילה. המוצר בטיחותי לחלוטין, ומונע את הסיכון מחנק משמיכת תינוק. שקי שינה של Little Penguin שומרים על התינוק שלך בטמפרטורה הנכונה בשבילם, ומורידים את הסיכון להתחממות יתר. התינוק יכול להתהפך, לשבת ולעמוד מבלי להוריד את השמיכה או להתעורר

שקי שינה של Little Penguin מגיעים בשלוש דרגות עובי. דרגות הבידוד נמדדות ב’טוג’ שהוא מדד בינלאומי של התנגדות תרמית של מוצרי טקסטיל.

שק שינה לתינוק בעובי של 0.5 טוג מתאים לחודשי הקיץ, בטמפרטורת חדר של מעל 24 מעלות.
שק שינה לתינוק בעובי 1 טוג מתאים לחודשי הסתיו והאביב, בטמפרטורת חדר הנעות בין 21-23 מעלות.
שק שינה לתינוק בעובי של 2.5 טוג מתאים לחודשי החורף, בטמפרטורת הנעות בין 16-20 מעלות.

הלבשת התינוק תיעשה בהתאם לדרגת הבידוד (טוג) של שק שינה Little Penguin, ובהתאם לטמפרטורת החדר.
אנחנו ממליצים להלביש את התינוק בשכבה אחת של בד טבעי כגון כותנה.
הטבלה המצורפת תסייע לך להתאים את הביגוד המתאים לדגם הנכון של שק שינה של Little Penguin עבור טמפרטורות משתנות. עם זאת, תינוקות שונים זה מזה, ולכן ייעוץ זה אינו מהווה תחליף להשגחת ההורה.

What To Wear

תזכורת – גם אנו המבוגרים ישנים בדרך כלל עם הידיים מחוץ לשמיכה!
שקי השינה שלנו מעוצבים ללא שרוולים על מנת לאפשר אוורור של החלל הפנימי של שק השינה.
מצב זה מונע הזעה והתחממות יתר של התינוק במהלך שנתו.

שקי שינה של Little Penguin מגיעים בשלוש מידות שונות: 0-6 חודשים, 6-18 חודשים, ו- 18-36 חודשים. יש לציין שהמידות של השק שינה שלנו גדולות, על כן נמליץ להזמין את המידה המתאימה לגילו של התינוק. במידה ותזמינו את המידה הבאה, יתכן ושק השינה יהיה גדול עליו.

פירוט המידות:
– מידה 0-6 חודשים (אורך 70 ס”מ): מיועדת לתינוקות מעל 4 ק”ג, ועד גובה 65 ס”מ
– מידה 6-18 חודשים (אורך 90 ס”מ): מיועדת לתינוקות מעל 8 ק”ג, ועד גובה 80 ס”מ
– מידה 18-36 חודשים (אורך 110 ס”מ): מיועדת לפעוטות מעל 12 ק”ג ועד גובה 100 ס”מ

בהחלט לא! שקי שינה, כמו בגדי תינוקות, מיוצרים במגוון של גדלים על מנת שיהיה את האחד שמתאים בשלב זה לתינוק שלכם. דווקא בגיל צעיר, שק שינה גדול מדי עלול להוות סיכון בעת שהתינוק מחליק בתוכו פנימה. מסיבה זו חשוב לרכוש את המידה המתאימה ביותר. שקי השינה של Little penguin מאווררים ונוחים, והמידה הגדולה ביותר מתאימה עד לגיל 3 שנים. חשבו על כך באופן יחסי לתינוק שלכם והחליטו אם מידה זו תהיה מתאימה לו כשק שינה כבר כעת.

כל שקי השינה שלנו מכילים סט תיקתקים נוסף מתחת לפתחי הזרועות, המאפשר גמישות ומרחב תמרון לתינוקות גבוהים ורזים. מומלץ להשאיר סט זה סגור עד שהתינוק יגיע למשקל אופטימלי למידת שק השינה.

מהניסיון שלנו, שקי השינה של Little penguin תואמים לקבוצת הגיל להם הם יוצרו. אם התינוק שלכם נמצא מעל אחוזון 95 ביחס לאחרים בגילו – צרו אתנו קשר להתייעצות.

חשוב ששק השינה יהיה במידה התואמת לתינוק שלכם. מסיבה זו לא מומלץ להלביש את מידה 0-6 חודשים לפני שהתינוק הגיע למשקל 4 קילו (בקרב רוב התינוקות מדובר על סביב 3-4 שבועות לחייהם). בשבועות הראשונים לחייו של התינוק אנו ממליצים לעטוף את התינוק בשמיכה אוורירית וקלת משקל, עשויה סיבים טבעיים (שמיכת עיטוף מטטרה היא מצוינת). ודאו שאתם מצמידים את רגלי התינוק לחלק התחתון של העריסה, הניחו את השמיכה מתחת לזרועות בקו בית השחי ותחבו את השמיכה היטב מתחת למזרן בשלוש נקודות. במצב זה – גם אם התינוק יתפתל בשנתו – השמיכה תישאר במקומה ולא תגרום נזק. לחילופין – יתכן שתבחרו לעטוף את התינוק הרך בשמיכת עיטוף – במקרה זה הקפידו לא לעשות שימוש בשמיכות נוספות מיותרות!

מומלץ לצפות במדריך העיטוף שלנו. בנוסף – המדריך תפור בשולי שמיכת העיטוף הגדולה שאנו מוכרים כך שתמיד יישאר צמוד לתזכורת: 1. קפלו את שמיכת העיטוף לשניים, וצרו משולש. השכיבו את התינוק כך שכתפיו מונחים ממש מתחת לקו הקיפול. 2. אחזו בידו הימנית של התינוק והצמידו לגופו בהטיה קלה למרכז גופו, לאחר מכן העבירו את הבד שמימין לתינוק מעל ידו וגופו, ותחבו היטב מתחת לצידו השמאלי. 3. אחזו בקודקוד התחתון של משולש הבד, קפלו אותו כלפי מעלה והדקו אותו מתחת לבד, מתחת לסנטר התינוק. 4. אחזו בידו השמאלית של התינוק והצמידו לגופו בהטיה קלה, לאחר מכן העבירו את שארית הבד שנותרה מעל ידו וגופו ותחבו היטב מתחת לגופו בצידו הימני.

אנו שמים דגש רב על החומרים מהם עשויים שקי השינה שלנו. שקי השינה של Little Penguin עשויים כולם מ- 100% כותנה, כאשר הבד רך למגע ומעניק לתינוק תחושה נעימה לאורך כל הלילה. בשקי שינה בדרגת 2.5 טוג (המותאמים לעונת החורף) קיימת שכבת בידוד פנימית נוספת העשויה מפוליאסטר.

אנחנו ממליצים לקנות שני שקי שינה על מנת שתמיד יהיה אחד זמין במידה והשני בכביסה, נשכח בביקור האחרון אצל סבתא וכו’…

שק שינה לתינוקות ניתן לכיבוס כמובן. יש לכבס בטמפרטורה של 40 מעלות, יחד עם שאר הכביסה של תינוקך, ניתן לייבש את שק השינה במייבש בטמפרטורה נמוכה.

שק שינה הואהפתרון ממש נוח לתינוקות עם DDH, וכל שקי השינה של ליטל פינגווין מתאימים. אפשר לבחור במידה לפי הגיל, ואם אתם מתלבטים נשמח לייעץ. בתמונה התינוקת בת 5 חודשים עם פיסוק של 20 ס”מ, שק שינה מידה 0-6

Sleeping Bag Frejka Splint

Sleeping Bag Frejka Splint 2

את שקי שינה של Little Penguin ניתן לרכוש באתר שלנו, או בטלפון: 073-3744754. בנוסף, את מידות 0-6 חודשים ניתן להשיג במס’ נקודות מכירה ברחבי הארץ, צרו קשר לפרטים נוספים.

מגן הראש של Little Penguin עשוי מרשת מיקרופייבר עבה, המאפשרת לנשום דרכה ומונעת סכנת חנק במידה והתינוק נצמד אליה. תפקיד נוסף של מגן הראש הוא להגן מפגיעה של התינוק ע”י סורגי המיטה.
מגן הראש שלנו מותאם לכל מיטת תינוק ומגיע בהיקף של חצי מיטה/עריסה, או לחילופין בהיקף מלא.

מגן ראש מבית Little Penguin מגיע עם תו תקן של מכון התקנים. (לפי תקן ת”י 1548: “מזרנים ומגיני ראש למיטות ועגלות של תינוקות ופעוטות”)

את מגן הראש ניתן להשחיל בקלות בין סורגי מיטת התינוק ולהיעזר בלשוניות הסקוטש המצורפות אליו על מנת להדק את החיבורים בקצוות. צפו בסרטון ההדרכה כדי לוודא שחיברתם נכון.

את מגן הראש ניתן לכבס במכונה בתכנית כביסה עדינה ולתלות לייבוש טבעי ללא מייבש.

מיד עם ביצוע ההזמנה, שק השינה שלכם נארז יחד עם מד חום מתנה לחדר השינה והמשלוח יוצא לדרך. זמן הגעת המשלוח – עד חמישה* ימי עסקים, בכפוף למקום מגוריכם. ברוב המקרים הלקוחות שלנו העידו שהמשלוח הגיע בזמן קצר הרבה יותר. ניתן לאסוף את ההזמנה שלכם גם מנקודת ההפצה שלנו בתלמונד. *בתקופת חגים, זמן הגעת המשלוח – עד שבעה ימי עסקים.

אנו מאפשרים להחליף ולהחזיר מוצרים שנרכשו בתוך 60 יום ממועד הרכישה. יינתן החזר מלא על סכום הרכישה, כל עוד המוצרים חוזרים באריזתם המקורית ולא נלבשו או כובסו. צרו איתנו קשר במייל [email protected] או בטלפון 073-374-4754 לתאם החלפה או החזרה.

יש לך שאלות לגבי החיתולים הרב פעמיים של TOTS BOTS או מוצרי הגיינה נשית רב פעמיים של NORA?